home +2
home +2
home +2
HOME-PAGE_pes-bezi_half

ANIMAČNÉ ŠTÚDIO PLUTOON

home +2

naše vesmírne služby

home +2

animácia vesmírna technológia, na zemskom povrchu známa iba niečo viac ako 100 rokov, využívajúca u nás doposiaľ málo preskúmaný jav, pri ktorom ľudská energia premieňa statické obrázky na pohyblivé videá.

plutoon vo svojej tvorbe využíva rôznorodé výtvarné spracovania a širokospektrálne animačné technológie známe po celej galaxii. animované spoty určené pre pozemské televízne vysielanie, inštruktážne videá napríklad o gravitácii na planéte Zem, či projekcie pre vaše hviezdne eventy. ku každému pozemšťanovi pristupujeme individuálne a spracovanie prispôsobujeme jeho potrebám tak, aby sa s animovaným videom mohol pochváliť v celom vesmíre.

home +2

ilustrácia metóda siahajúca do dávnej histórie našej galaxie, ktorá využíva supertajné zariadenie vybavené grafitovým hrotom na prenos ideí z hláv pozemšťanov priamo na papier v podobe čiernobielych alebo viacfarebných obrázkov.

aj pri ilustráciách skladáme náš tím z najtalentovanejších umelcov našej slnečnej sústavy. vytvoríme obálku časopisu o kybernetike a zároveň zrozumiteľne ukážeme ako funguje iónový raketový pohon.

vfx sústava hypergalaktických javov, ktorých kombinácia dokáže opraviť alebo vylepšiť audiovizuálne záznamy za účelom skvalitnenia konečného zážitku prijímateľov.

nie vždy je možné nechať zmiznúť planétu, alebo vidieť UFO, preto pomáhame pozemšťanom s ilúziami, ktoré sledujú v premietacích komorách. výbuchy, green screen, ale aj odstraňovanie zatúlaných zvukárov, je len zlomok toho, čo na našej materskej lodi robíme.

home +2

pravda o nás

plutoon vznikol v roku 2013 spojením troch telies. muža, ženy a psa. animačné štúdio ponúka okrem výbornej kávy kompletné zabezpečenie výroby animovaných spotov. nadpozemsky dobre sa postaráme aj o vaše statické obrázky, grafický dizajn, green screen, blue screen, či kompletnú zvukovú postprodukciu.

veríme, že animovaný svet ponúka nekonečno možností. aby sme pre vás vybrali tú najlepšiu, náš svet sa bude od začiatku točiť okolo vašich potrieb. ku každému projektu pristupujeme individuálne, či ide o výtvarné spracovanie, animačnú technológiu alebo formu, akou sa váš projekt bude prezentovať. najradšej s vami spolupracujeme od úplného začiatku. spojme naše svety už pri úvodnom nápade, aby sme ho pre vás rozpracovali čo najlepšie.

O-NAS_pluto-v-planete_half

pravda o nás

Hubertus Karlus Plutovich I (aka pluto) co-founder animačného štúdia, šampión vo vytrvalostnom aportovaní a ekologický aktivista v oblasti čistenia obalov od jogurtov. v oblasti animovaného priemyslu má dlhoročné skúsenosti. meno dostal po známej planéte, no v mnohom pripomína slnko. dodáva energiu a je zvyknutý, že sa okolo neho všetko točí. aj ľudia. aj spoty.

home +2
home +2

barbora budinská (aka barbora) je vždy pripravená na všetky druhy práce od prekladania do mimozemského jazyku animátorov až po réžiu spotov. svoje miesto má najmä pri prvom kontakte s novými návštevníkmi. hovorí ich jazykom, dobre im rozumie a snaží sa, aby pri spolupráci dosiahli beztiažový stav.

O-NAS_Budik_half
home +2

peter budinský (aka už to bude) položil základný asteroid pri vzniku štúdia. zdatne využíva a ovláda všetky dostupné analógové a digitálne technológie a dokáže pre vás skonštruovať akýkoľvek animovaný projekt. gravitácia na jeho fantáziu nemá vplyv. vďaka talentu a svetelným rokom skúseností ho poznajú aj v iných galaxiách. má rád humor, barboru a dobré vtipy. najmä tie svoje.

hviezdne portfólio

vstúpte do galaxie našich širokospektrálnych prác, trans-dimenzionálnych kooperácií na tv spotoch, vizuálov pre festivaly, online videí… a hlavne nášho pripravovaného dlhometrážneho animovaného filmu.

PORTFOLIO_pes-vo-vani_hlaf-size
home +2

pozemské referencie

naši obľúbení partneri a klienti, s ktorými nám bolo cťou spolupracovať a plniť aj ich nevyslovené priania

home +2
Link
bnb city hub

bnb city hub

online
Link
niečo tomu chýba

niečo tomu chýba

TV
Link
vízia 2030

vízia 2030

online
Link
srdce veže

srdce veže

film
Link
čo je za tým

čo je za tým

explainer
Link
popp

popp

online
Link
kvapka

kvapka

online

prvý kontakt s plutom

instagram / facebook / linkedin / spotify

pluto@plutoon.sk
+421911692391

home +2
KONTAKT_zemegula_half

poštová adresa a fakturačné údaje:
plutoon s.r.o.
račianska 88B
831 02 bratislava
slovensko
ičo: 47412241
dič: 2023881013
ič dph: SK2023881013
iban: SK5111000000002922902720

kávu servírujeme tu:
plutoon s.r.o.
čajakova 13
811 05 bratislava
slovensko

Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
2-percenta-plutoon

Ak sa rozhodnete podporiť nás, všetko potrebné nájdete tu:

tlačivo pre zamestnancov nájdete TU:

rok 2021 je výnimočný. je posledným rokom, v ktorom môžete podporiť vznik filmu srdce veže.
blížime sa totiž do finále!
ďakujeme všetkým, ktorí nás podporovali celé tie roky a už teraz ďakujeme aj vám, ktorí sa
rozhodnete venovať nám 2% z vašich daní tento rok.
už čoskoro k vám do kín prinesieme dobrodružný príbeh rikiho v magickej tvojazemi.
ak sa rozhodnete podporiť nás, všetko potrebné nájdete tu:

naše údaje:

o.z. Plutoon
právna forma: občianske združenie
Šoltésovej 3
Bratislava 811 08
IČO: 42417988

ĎAKUJEME!