home_v6
home_v6
home_v6

ANIMAČNÉ ŠTÚDIO PLUTOON

home_v6

naše vesmírne služby

animácia vesmírna technológia, na zemskom povrchu známa iba niečo viac ako 100 rokov, využívajúca u nás doposiaľ málo preskúmaný jav, pri ktorom ľudská energia premieňa statické obrázky na pohyblivé videá.


plutoon vo svojej tvorbe využíva rôznorodé výtvarné spracovania a širokospektrálne animačné technológie známe po celej galaxii. animované spoty určené pre pozemské televízne vysielanie, inštruktážne videá napríklad o gravitácii na planéte Zem, či projekcie pre vaše hviezdne eventy. ku každému pozemšťanovi pristupujeme individuálne a spracovanie prispôsobujeme jeho potrebám tak, aby sa s animovaným videom mohol pochváliť v celom vesmíre.

home_v6
home_v6

ilustrácia metóda siahajúca do dávnej histórie našej galaxie, ktorá využíva supertajné zariadenie vybavené grafitovým hrotom na prenos ideí z hláv pozemšťanov priamo na papier v podobe čiernobielych alebo viacfarebných obrázkov.

aj pri ilustráciách skladáme náš tím z najtalentovanejších umelcov našej slnečnej sústavy. vytvoríme obálku časopisu o kybernetike a zároveň zrozumiteľne ukážeme ako funguje iónový raketový pohon.

vfx sústava hypergalaktických javov, ktorých kombinácia dokáže opraviť alebo vylepšiť audiovizuálne záznamy za účelom skvalitnenia konečného zážitku prijímateľov.

nie vždy je možné nechať zmiznúť planétu, alebo vidieť UFO, preto pomáhame pozemšťanom s ilúziami, ktoré sledujú v premietacích komorách. výbuchy, green screen, ale aj odstraňovanie zatúlaných zvukárov, je len zlomok toho, čo na našej materskej lodi robíme.

home_v6

plutoon vznikol v roku 2013 spojením troch telies. muža, ženy a psa. animačné štúdio ponúka okrem výbornej kávy kompletné zabezpečenie výroby animovaných spotov. nadpozemsky dobre sa postaráme aj o vaše statické obrázky, grafický dizajn, green screen, blue screen, či kompletnú zvukovú postprodukciu.

veríme, že animovaný svet ponúka nekonečno možností. aby sme pre vás vybrali tú najlepšiu, náš svet sa bude od začiatku točiť okolo vašich potrieb. ku každému projektu pristupujeme individuálne, či ide o výtvarné spracovanie, animačnú technológiu alebo formu, akou sa váš projekt bude prezentovať. najradšej s vami spolupracujeme od úplného začiatku. spojme naše svety už pri úvodnom nápade, aby sme ho pre vás rozpracovali čo najlepšie.

pravda o nás

Hubertus Karlus Plutovich I (aka pluto) co-founder animačného štúdia, šampión vo vytrvalostnom aportovaní a ekologický aktivista v oblasti čistenia obalov od jogurtov. v oblasti animovaného priemyslu má dlhoročné skúsenosti. meno dostal po známej planéte, no v mnohom pripomína slnko. dodáva energiu a je zvyknutý, že sa okolo neho všetko točí. aj ľudia. aj spoty.

home_v6

barbora budinská (aka barbora) je vždy pripravená na všetky druhy práce od prekladania do mimozemského jazyku animátorov až po réžiu spotov. svoje miesto má najmä pri prvom kontakte s novými návštevníkmi. hovorí ich jazykom, dobre im rozumie a snaží sa, aby pri spolupráci dosiahli beztiažový stav.

home_v6

peter budinský (aka už to bude) položil základný asteroid pri vzniku štúdia. zdatne využíva a ovláda všetky dostupné analógové a digitálne technológie a dokáže pre vás skonštruovať akýkoľvek animovaný projekt. gravitácia na jeho fantáziu nemá vplyv. vďaka talentu a svetelným rokom skúseností ho poznajú aj v iných galaxiách. má rád humor, barboru a dobré vtipy. najmä tie svoje.

hviezdne portfólio

vstúpte do galaxie našich širokospektrálnych prác, trans-dimenzionálnych kooperácií na tv spotoch, vizuálov pre festivaly, online videí… a hlavne nášho pripravovaného dlhometrážneho animovaného filmu.

home_v6

pozemské referencie

naši obľúbení partneri a klienti, s ktorými nám bolo cťou spolupracovať a plniť aj ich nevyslovené priania

home_v6
home_v6
home_v6
home_v6
Link
SRDCE VEŽE

SRDCE VEŽE

#film
home_v6
home_v6
home_v6

prvý kontakt s plutom

instagram / facebook / linkedin / spotify

pluto@plutoon.sk
+421911692391

home_v6

Poštová adresa a fakturačné údaje:
plutoon s.r.o.
račianska 88B
831 02 bratislava
slovensko

ičo: 47412241
dič: 2023881013
ič dph: SK2023881013
iban: SK5111000000002922902720

kávu servírujeme tu:
plutoon s.r.o.
čajakova 13
811 05 bratislava
slovensko

Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!